Tepsi Künefe (4-6 Kişilik)
Tepsi Künefe (4-6 Kişilik)
Tepsi Künefe (4-6 Kişilik)
Tepsi Künefe (4-6 Kişilik)

Tepside Kuru Künefe (5-6 Kişilik)

Fiyat : ₺800,00(KDV Dahil)

Tepside kuru künefemiz ; şerbeti ayrı olarak kargolanır. Taze pişmiş olarak gönderim yaptığımız künefemizi set üstü ocak ile ısıtarak , istediğiniz şekilde dilimleyerek şerbetinizi kaynatarak üstüne ilave etmeniz yeterlidir.(Ürün içinde kullanım şekli belirtilmiştir.) 

SADECE İSTANBUL İÇİ
:
1 ADET

Tescilli Bikünefe markamıza ait  Tatlılarından Antakya'nın meşhur Künefesini artık Şerbeti dahil 1 Kg'lık (4-6 kişilik) tepsilerde evinize kadar yolluyoruz...

 

Künefe Antakya'da büyük tepsilerde yapılmaktadır. Farklı bir lezzet olan künefe peyniri ile pişirildikten sonra şekerli şerbeti eklenerek tüketilen çok farklı bir lezzettir. Antakya Ticaret Odasından tescillenmiş olan gerçek Antakya ürünüdür.
Yanında şerbeti ayrı şekilde gönderilmektedir.

 

Künefe malzemesinde kullanılan bütün malzemeler kendi ürünümüzdür.

Hatayda erken saatlerde baklacı ve humuscu tabelalarına rastladığımız sokaklarda en çok da künefe dükkanları yer alır. Sabah humus ile başlayan kahvaltı büyük tepsilerde pişen ve dilimlenen künefe ile devam eder. Eskiden yanında ılık süt ile de servis edilen bu künefenin lezzetini o bölgede mayıs ayı sütünden elde edilen künefe peyniri verir. Künefeyi sunan eller soğutmanızı istemez. Sıcak olarak kaşıkla servis edilirdi. Bizde aynı lezzeti 4-6 kişilik tepsilerde evinizde veya iş yerinizde servis edebilesiniz diye şerbeti ayrı gönderiyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR