Antakya Bakkalı

Hakkımızda

  Biz Kimiz;

       1985 yılında 9 masa ile başlayan Antakya yemekleri yolculuğumuz... Önce mutfak deneyimi sonra servis tecrübesi... Hani deriz ya; En iyi yemek annemizin yemekleri diye... İşte annemiz Dahiye Sultan Yemekleri... Babamız Mehmet Deveci'den servis adabı ile püf noktalar... Ürettiğimiz ürünleri daha iyi tüketmeniz için Antakya Bakkalı Butik, kendi konusunda sürekli kendini yeniliklere adayan bir aile şirketi. Deneyimli şeflerin sürekli eğitimlerden geçerek hareket eden bir ekip çalışması.

  HATAY MUTFAĞI'NIN İSTANBUL'DAKİ İLK VE GERÇEK ADRESİ

       Çıktığımız Hatay'a Gelmeyen HATAya Düşer sloganı ile; Antakya yemeklerinin ve kültürünün güzel örneklerini sizler ile birlikte sunmak için gayret eden bir takım çalışması... 

Önce AKDENİZ HATAY SOFRASI ile Fatih Vatan caddesi ( 444 7 247 )

Sonra aynı isim ile Ortadoğu'da Kuveyt şehri

Yeni konsept ile HATAY GURME Ataşehir ( 0216 572 00 31 )

 

       Antakya yemeklerini yapıp sizlere sunmak isterken; en çok hepimizin bildiği ve tartışmasız kabul ettiği  en iyi aşçı olan annelerimizin tarifleri ile yapılan yemekleri bulundurmak ve sunmak istedik... İstanbul'daki her iki şubemizde annemiz Dahiye Sultan'ın hala yaptığı yemekleri sizler için sunmaya gayret ediyoruz. 

 

       Antakya Bakkalı ile ürettiğimiz ürünleri bizzat kendi kardeşleri ile üreterek bunların İstanbul'daki şubelerimize ulaşmasını sağlayan annemiz; Üretilen ürünlerde 3 tip geleneksel yöntemi kullanır. 

 KISIK ATEŞTE PİŞİRME YÖNTEMİ

GÖLGEDE VE GÜNEŞTE KURUTMA YÖNTEMİ

SALAMURA YÖNTEMİ

 

      Bu geleneksel yöntemlerdeki en önemli amacımız; sizlere bu ürünlerin raf ömrünü doğal yöntemler ile uzatarak gıda güvenliği politikasıyla sunmaktır. Yüze yakın ürünü Hatay'daki kendi köyümüzde üeretmenin gururunu ve bunları size sunmanın keyfini yaşadığımız için tüm annelerimize müteşekkiriz...

 

 

Akdeniz Hatay Sofrası Antakya Bakkalı; Akdeniz Hatay Sofrası'nın Tescilli Markasıdır.
Ödeme seçenekleri

Antakya Bakkalı © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır