Kargo ücreti ne kadar? Hangi koşullarda kargo bedava?

- 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava

- 100 TL'ye kadar alışverişlerinizde kargo bedeli 13.50 TL

 

Nasıl sipariş verebilirim?

antakyabakkali.com’da sunulan ürünler arasından seçtikleriniz adresinize teslim edilir.
- En üstte bulunan Yeni Üye linkini tıklayarak, antakyabakkali.com’a ücretsiz üye olabilirsiniz.
- İstediğiniz ürünleri Sepete Ekle butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.
- Sipariş vermek istediğiniz tüm ürünleri seçip Sepetinize ekledikten sonra, sipariş vermek için sağ üstte bulunan Sepetimlinkine tıklayın.
- Sepetim sayfasında siparişinizdeki ürünlerde değişiklik yapabilirsiniz. Listenizden istediğiniz ürünü silebilirsiniz. Daha Sonra Satın Al butonuna tıklayarak daha sonra almak istediğiniz ürünleri Alışveriş Listem bölümüne aktarabilirsiniz.
- Sepetinize başka ürünler de eklemek için Alışverişe Geri Dön butonunu tıklayabilirsiniz.
- Sipariş vereceğiniz ürünleri belirledikten sonra Satın Alma İşlemine Devam Et butonuna tıklayın.
Adres Bilgileri aşamasında Fatura ve Teslimat adreslerinizi girin ve Satın Alma İşlemine Devam Et butonuna tıklayın.
Kargo Seçenekleri aşamasında anlaşmalı kargo firmamızı seçin. Eğer siparişinizi hediye göndermek istiyorsanız, Hediye Paketi Yaptırmak istiyorum seçeneğini işaretleyerek yanındaki alana hediye mesajınızı yazabilirsiniz. Satın Alma İşlemine Devam Et butonuna tıklayın.
Ödeme Seçenekleri aşamasında Havele/EFT veya Kredi Kartı ödeme seçeneklerinden birini seçin ve Satın Alma İşlemine Devam Et butonuna tıklayın.
- Sipariş Onayı aşamasında tüm sipariş bilgilerinizi kontrol edin. Ön Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesi bilgilerini okuyup onaylayın. Siparişimi Onaylıyorum butonuna tıklayın.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Ürün detay sayfasında Aynı Gün Kargo bilgisi buluna ürünler saat 15.00'e kadar sipariş verdiğinizde aynı gün kargoya verilir. Aynı gün kargo hizmeti sunulamayan ürünler konusunda bilgilendirme yapılır. Siparişiniz ne aşamada olduğu bilgisi üye olurken belirtilen e-posta adresine gönderilir.

Siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenmek için;

- antakyabakkali.com sağ üst bölümde Sipariş Takip linkini tıklayın. Ulaştığınız sayfaya Sipariş Numarası ve e-posta adresinizi girin. Sipariş durumunuz ayrıntılı olarak ekrana gelecektir.
- E-posta adresiniz ve şifreniz ile antakyabakkali.com’a giriş yapın. Üstte üye olurken girdiğiniz ad soyad bilginizin olduğu bölümde Siparişlerim linkini tıklayarak siparişlerinizin durumunu inceleyebilirsiniz.

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından adresinize teslim edilir. Belirtilen adresin hatalı olması nedeniyle teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren kişi ile bağlantı kurulur.

 

Sipariş adreslerimi nasıl tanımlayacağım? Nereden görüntüleyeceğim?

antakyabakkali.com alışverişlerinizde dilediğiniz kadar adres tanımlayabilirsiniz.Sipariş verirken veya Üyelik / Hesabım bölümü altında bulunan Adreslerim sayfasından görüntüleyebilir, yeni adres ekleyebilirsiniz.Her tanımlayacağınız yeni adres için kolay hatırlayabileceğiniz bir Adres Adı belirlemelisiniz.

 

antakyabakkali.com'a nasıl üye olabilirim?

antakyabakkali.com alışverişlerinizde dilediğiniz kadar adres tanımlayabilirsiniz.Sipariş verirken veya Üyelik / Hesabımbölümü altında bulunan Adreslerim sayfasından görüntüleyebilir, yeni adres ekleyebilirsiniz.Her tanımlayacağınız yeni adres için kolay hatırlayabileceğiniz bir Adres Adı belirlemelisiniz.

 

Sipariş iptali / iadesi nasıl yapılır?

Siparişiniz henüz kargoya hazırlanmadan önce, dilerseniz siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişi iptal etmek için;

 • E-posta adresiniz ve şifreniz ile antakyabakkali.com'a giriş yapın.

 • Üstte üye olurken girdiğiniz ad soyad bilginizin olduğu bölümde Siparişlerim linkini tıkayın.

 • Açılan sayfada Yeni siparişlerim bölümünde tüm yeni siparişleriniz listelenecektir.

 • İptal etmek istediğiniz siparişin yanında bulunan Siparişi İptal Et linkini tıklayın.

Siparişiniz bu durumda iptal sürecine girecektir.

Havale / EFT ile ödeme yaptıysanız dilerseniz paranız hesabınıza iade edilecek, dilerseniz daha sonra kullanmak üzere sipariş tutarınız kadar hediye çeki hesabınıza tanımlanacaktır.

Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız, sipariş tutarınız kredi kartınıza iade edilecektir.

Siparişlerinizi mesafeli satış sözleşmesine göre teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade edebilmeniz için teslim aldığınız ürünlerin ambalaj ve içeriğinin hasar görmemiş olması gerekmektedir.

Siparişin tamamını ya da bir kısmını iade etmek için;

 • Gıda ürünleri olduğundan bazı ürünler belirli şartlarda iade edilmektedir. Lütfen alttaki Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler kısmındaki maddelere dikkat ediniz.

 • E-posta adresiniz ve şifreniz ile antakyabakkali.com'a giriş yapın.

 • Üstte üye olurken girdiğiniz ad soyad bilginizin olduğu bölümde Siparişlerim linkini tıkayın.

 • Açılan sayfada Teslim Edilenler bölümünde tüm teslim edilen siparişleriniz listelenecektir.

 • İade etmek istediğiniz siparişin yanında bulunan İade Et linkini tıklayın.

 • Açılan sayfada sipariş etmiş olduğunuz tüm ürünlerin listesini göreceksiniz.

 • İade etmek istediğiniz ürünü ve adedini belirleyip İade et tuşuna basın.

 • Fatura ile birlikte iade etmek istediğiniz ürünleri antakyabakkali.com'un iletişim adresine gönderin.

 • Ürünlerin iadesi onaylandıktan sonra ürünleri tarafımıza ürünün faturası ile beraber fatura üzerinde yer alan iade formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir.

İade olarak gönderdiğiniz ürünler antakyabakkali.com tarafından kontrol edilip zarar görmemiş ürünler için iade işlemi başlatılacaktır.

İade edilen ürün tutarı hesabınıza iade edilecektir ya da dilerseniz daha sonra kullanılmak üzere hediye çeki olarak hesabınıza tanımlanacaktır.

 

CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, e-mail veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çerçevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, sarf malzemeleri, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler ve hizmet için cayma hakkı kullanılamaz.

Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, aşağıda isimleri bulunan, niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ve hızlı bozulan ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Bu ürünler şunlardır:

Tüm Süt ve Süt Ürünleri grubuna ait gıdalar:

- Peynirler : Cerra Peyniri, Dil Peyniri, Örgü Peyniri, Keçi Peyniri, Lavaş Peyniri, Sıkma

Peynir,Sünme Peynir, ve diğer peynirler.

- Tereyağları: Köy Tereyağı, Keçi Tereyağı ve Sade Yağ.

- Tuzlu Yoğurt

 

Hangi kargo şirketi ile teslimat yapılıyor?

antakyabakkali.com’un Türkiye içindeki teslimatlarında anlaşmalı olarak çalıştığı firma UPS kargo ve ARAS KARGO'dur.

 

Siparişim neden iptal edildi?

Ödeme seçeneği “Havale” olarak seçilmiş siparişlerin geçerli olması için sipariş tutarının ilgili banka hesaplarına gönderilmesi gerekir. 2 iş günü içinde ödemesi gönderilmeyen siparişler iptal edilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR